9.klases eksānens Centra skolā....

Netīšām noklausījos savas meitas runu pa telefonu.Viņa sajūsmā stāstīja kā noticis eksāmens.Skolotāja purms eksāmena uztaisījusi mācību stundu,lai informētu visu,kas būs eksāmenā.Sapratu,ka informācija no bērniem pa eksāmena būtību tika telefoniski paziņota arī saviem draugiem ğimnāzijai.....Tad kāda jēga mācīties?

....

a vot Tev točna nevajadzēja skolā iet. Saskaiti savas kļūdas pāris teikumos :):) Un tad nav jābrīnās, ka skolotāji palīdz tikt no skolas ārā.

pirms 2 gadiem, 2015.05.19 23:17

Bučas visiem

A otrajā skolā vispār nebija jāliek. :) Tarkšķētāji.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 05:35

brr

Pēc gramatikas var teikt, kad viņa ir gājusi C klasē. Gan jau Palsmanē

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 10:08

zinātājs

Tas jau sen ir zināms, ka Smiltenes skolās tādā veidā tiek mākslīgi pacelts skolas līmenis. Jo sevišķi tas ir izplatīts SCV. Zinu vēl dažus veidus, kā tas tiek darīts. Labi būtu to uzzināt IM.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 19:28

Anonīms

Lasot šo nepatieso informāciju, rodas jautājums, vai Jūs, māmiņ, pati esat nolikusi 9 klases eksāmenu? SCV pirmklasnieks spētu gramatiski pareizāk sastādīt teikumu.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 19:40

zina.

"Sastādīt'' var tikai kartupeļus tīrumā, ne teikumu.

pirms 2 gadiem, 2015.05.22 15:58

9. klases skolēns

Diezgan iespaidīga pasaka, nekas tāds nenotika.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 19:40

Marta

Pirmkārt, kā gan varēja notikt šī mācību stunda par to, kas būs eksāmena, ja eksāmenus skolām atsūta īsi pirms eksāmena??

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 19:42

Jānis

Mums, ģimnāzijā,12. klases latviešu valodas eksāmenā, latviešu valodas skolotāja teica pareizās atbildes.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 19:52

Mīlestības trūkums

Esi noskumusi, jo pietrūkst vīra mīlestība (ja tev tāds ir)?

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 19:52

....

Mans dēls ar stāstīja par pirms eksāmena sagatavošanu SCĢ...Es būšu tas cilvēks,kas sāks izmeklēšanu un ievākšu ziņas un pierādījumus....man jau tādi ir...,lai informētu attiecīgās iestādes.Redzot cilvēku negatīvo attieksmi uz cilvēku,kas sniedza info par notiekošo,man dod vēl lielāku drosmi to visu noskaidrot un sodīt pārkāpējus...

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 22:10

studente

jaa, jaa, lai veicas tev ;DD

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 09:38

....

atbildot uz lietotāja: .... komentāru.
Par kuru skolu iet runa? Smiltenes Centra vsk. vai Smiltenes Ģimnāziju?

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 10:31

Atbildu

Manupraat, viņa domā, ka ir tāda Smiltenes Centra ģimnāzija

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 11:26

anonīms

Smiekli nāk lasot šādu nepatiesu informāciju. Nekas tāds nav noticis.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 19:54

Blālīši

Ļoti fascinē šāda veida cilvēki, kas pa ausu galam sadzird kaut kādu nepatiesu, galvā samugrotu informāciju, un tad pēkšņi uzskata, ka par to ir jāpaziņo visai pasaulei tālāk...

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 20:14

vārds

SCV skolotāji ar bērniem auklējas, kā ar zīdaiņiem, lai tikai neizaug no pamperiem, tā ka, tā varētu būt taisnība par to priekšā teikšanu.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 21:42

...

Luk šāds gadijums varetu but tikai ģimnāzijā

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 21:57

smilteniete.

Kādu laiciņu nav skolas aizskartas, jau nodomāju-tā jocīgi, kur palikušas tās ,,izgudrotājas", ļaunuma iemiesētājas? Redz -sākas , vismaz atkal tās paēdušas un jūtās tik apmierinātas, ka var skolas atkal pazākāt! neņemat galvā- galvenais-lai nu tie truliecilvēciņi papriecājās!

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 22:05

vīrs

- Kad mājàs nav ko darīt, es noklausos meitas telefona zvanus, bik piefantazēju un ierakstu to z-latvijā.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 22:17

nesaptotu

Kāpēc bērnam kaut kas tāds būtu jāmelo?Skolotājām būtu jāpadomā ko dara?Izskatās ,ja drīz nāks klajā šo skolotāju uzvārdi un viņu paskaidrojumi.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 22:19

nesaproti gan

Acimredzot tad nesaproti mūsdienu jauniešus. Ir daudz un dažādu iemeslu, lai bērns melotu saviem vienaudžiem. Neizslēgsim arī variantu, ka pati māmiņa ir pārklausījusies un piedomājusi klāt vai arī bērns ir samelojis un pats kaut ko izdomājis. Iespējams, kāds vēlējās izspēlēt sliktu joku vai atriebties uzrakstot šādu informāciju anonīmi.

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 15:35

Blālīši

Atbildot personai, kura teica, ka dēls sagatavojas eksāmenam skolā "SCĢ" : Ļoti jauki, es patiešām ticu, ka tādā skolā kā "SCĢ" tas arī būtu ticams...Vismaz labi, ka šāda skola Smiltenē neeksistē.. Tāpat kā visas šīs baumas

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 22:29

scv 9. klases skolniece

Es tiešām nesaprotu šitos cilvēkus kam patīk izfantazēt no zila gaisa. Kā var uzrīkot mācību stundu pirms eksāmena, ja eksāmenu darbi tiek atsūtīti neilgi pirms pašu eksāmenu sākšanās. Tad padomājiet paši, pa kuru brīdi tad varēja šo mācību stundu uzrīkot? Un kādēļ, lai skolotāji riskētu ar savu darbu, ja visu mācību gadu mēs rūpīgi gatavojāmies eksāmenam un bijām labi sagatavoti. Acīmredzot smilteniešiem fantāzija strādā.

pirms 2 gadiem, 2015.05.20 22:53

Saule

Nevis smilteniešiem, bet vienai smiltenietei, kurai varētu tikai novēlēt vairāk labu emociju dzīvē. Žēl tikai, ka viena cirpēja dēļ sarodas vesels bars aitu... Izmantojiet ausu aizbāžņus un domājiet ar savu galvu, cienījamie!

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 05:35

Skolnieks

Smieklīgi izdomāts stāsts! Šādi parazīti Smiltenē ir pietiekošā skaitā, kuriem patīk izdomāt kaut ko, lai citiem būtu sliktāk.
Skolā skolotāja ar asarām acīs, par šādiem izgudrojumiem.
Tiešām debila sieviete, kurai nav ko darīt, kā tikai kaut kādas baumas izpaust.
Nomirstiet lūdzu un liekat mierā skolotājas, laikam pašai ir tikai pamata vai vidējā izglītība, jo pēc pareizrakstības var spriest, kad latviešu valoda ir diezgan sveša.
Bullshit's viss šis. Varbūt Ziemeļlatvijas redaktori uzliek kādas premisijas, lai katru ievietoto tēmu nepublicē līdz apstiprināšanas brīdim no redaktora.
Debīlisms... Varu iedomāties, kura sieviete tā ir.

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 09:47

jo tālāk, jo trakāk

Ar izbrīnu lasu tās negācijas, kādas pieļauj anonīmi publicēt Ziemeļlatvija. Nu jau gan ir pa traku... Man sāk likties, ka šim portālam vairs nav nekādu morāles principu cik tālu var ļaut otru cilvēku, institūcju nomelnot. Arī raksti un publikācijas vairāk ir ar negatīvu pieskaņu. Mēs dzīvojam mazpilsētā, kur daudzi viens otru zin, varbūt kaut kas nav paticis, ir skaudība un tad nu iet vaļā šeit ANONĪMA nozākāšana, pat nezinot vai tā ir patiesība vai nē un kādus pārdzīvojumus tas izraisa šim nomelnotam cilvēkam... Kam tas ir vajadzīgs? Ziemeļlatvijas reitingu celšanai? Es uzskatu, ka vispareizāk būtu šādus komentārus aizliegt ievietot anonīmi. Un varbūt biežāk pasakam otram kaut ko labu un jauku!?

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 10:19

arī mamma

Nu domājiet taču loģiski! Ja arī 1/100 daļu pieļaujam, ka šāda situācija ir bijusi, kura mamma gan to ies bazūnēt?! Skaidri var redzēt, ka tīņi vienkārši mērkaķojas, bet te visi uzvelkas un uztver kā notikušu faktu. Jau redzu, ka "baumu" varoņi tagad kaut kur ņirdz, ka kāds par to visu nervozē...

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 10:07

airis

Man naktīs patīk sapņot par normāliem komentāriem ziemeļlatvijā.

pirms 2 gadiem, 2015.05.21 10:40