Dziesmu svētki Rīgā

Ko jūs domājiet par vakardienas notikumiem dziesmu svētkos?Vai tiešām tas ir to vērts? Un kam būtu par to jānes atbildība?

Виталий

Tas ir necilvēciska attieksme pret bērniem un vainīgs ir organizators.
Pat uz tiem bērniem, kuri apsēdas, saka bļaut lai viņi ātrāk ceļas kājās.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 09:35

skatītāja...

Kā Jūs to zināt,ka bļāva... pat lika apsēsties,ja vairs nevarēja nostāvēt,blakus stāvošie lielie skolēni mazajiem pat spieda dzert vairāk ūdeni,lai nepaliek slikti...

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 11:55

paej mala krievs

paris nogibusie berni ir piliens jura salidzinot ar 90% krieviem 9 maija pie okupacijas pieminekla, kuri tur atrodas lopiski piedzerusies.

vajag slegt okupacijas diena pieminu.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 12:05

Виталий

Latviskāka Positivus, LMT SS un t.t. vis kulturāli un mierīgi ))

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 14:18

kam interese krieva viedoklis?

man pie kajas ko doma krievi. ejiet dzert. pratulo te, ka Latviesiem dzivot. brauciet prom un pratulojat ka putleru gazt.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 15:55

Arta

Uz bērnu rēķina taisa biznesu! Tie vairs nav svētki, tā reāli jau ir bērnu spīdzināšana. Garās stundas, kas neiekļaujās nekādos rāmjos,vai tas nav bērnu tiesību pārkāpums? Un nez vai šie bērni turpmāk vēlēsies dziedāt vai dejot. Skumji. Te savs vārds sakāms tiesībsargam.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 11:40

jaatsija

vel lidz svetkiem visadus vargulus. savairojas datoristi un cipsu edaji, kuri no paris dienam svaiga gaisa gibst nost. laukuberniem ta nekaite. datoristus labak nenemt nemaz, tikai boja gaisotni ar savam nevarigam miesam, lai sez urbina savu datou majas.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 12:07

Labi nav

Nevajag jaukt musu svetkus ar krieviem , bet jauc toreiz kriev laikos ar bija izradišanas kvai čerapus bet japarada bij isturiba ,, tas ordeņa deļ un lielas balvas deļ bet tagad lielas biznesa deļ , jus tur naciet pie prata un nemokiet bernus ! .

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 12:32

....

Jaatsija .. butu ļooti labi ka nesleptos aiz nikiem lai tautas zinatu savus varoņus stipros un nedatoristus , šitu balagankomentarus ar steigu butu jataisa ciet , ļooti daudz somazgus mes lejam viens otram uz galvas .

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 12:38

man gruti iedomaties

ka var nogibt no dziesmam un paris neguletam naktim, ja nu tikai augi ka siltumnicas augs mammas pasparne un gibsti pie mazakas slodzes. tada ir ta musu jaunatne. varguli. nedo dievs kars, ko sie iesaks, divas dienas negules un krievs vares nemt ar plikam rokam.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 13:24

diena

Ģenerālmēģinājumā Mežaparkā mediķi palīdzību snieguši 500 bērniem, deviņi atrodas slimnīcā

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 12:55

100% ka spaisus sapipejas

a vainigi ka vienmer citi.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 13:22

...

A ko tu daritu ka butu karš , laikam esi no tiem biznesmeņiem kuri gribeja labi nopelnit uz bernu reķina .

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 14:32

un kads labums krieviem no 9 maija?

snabja un puku pardosana viena diena dod gada pelnu?

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 15:56

Kas talak

Visi kas proteste un nosoda bernus tie ir tie biznesmeņi kuri nesasnidza cereto peļņu , jadoma ka vairak tadas kļudas nepielaidis , medicinai ari vajadzeja parupeties pirms laist bernus tados pasakumos .

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 14:44

vajadzeja gan

lai varguli netiek. es saprastu vecas omes kristu, bet jaunatne nepaguleja divas naktis un viss pagalam. no kuriem ukiem atbrauca tadi? es sava dzive nakad nebiju giboni. laikam tapec ka nebija man datora berniba un nesedeju pie ekrana visu muzu.
nogurums bija, vienaldziba pret visu bija. bet giboni no parslodzes, nu nezinu. aizmigt var atrak neka giboni tikt.

nakamreiz lai nes izzinu ka esot 100% veseli. varguli lai sez majas pie savam glupam mammam, kuras nopirka datorus un doma, ka attistit bernu nevajag.

jaatjauno bligato jaunsardzi un zemessardzi. lai padzen pa meziem sos slaistus.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 16:01

mamma

Arī manā bērnībā, kad datoru nebija, bērni ģība. ir tādi, kas ģībst, ir tādi, kas vemj autobusā, un tā tas vienkārši ir.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 16:13

tētis

..mamm!- mūsu laikā arī ģība autobusā, sapulcē, ilgstošā slodzē- parasti izlutinātie un darbu neredzējušie indivīdi vai asociālo ģimeņu atvases...

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 19:11

OME

;Vajadzēja gan;-omes tā nekrit,omes izturēja gan Dziesmu svētkus,gan kora olimpiādi,protams,ka bija grūti,karstums,ļaužu masas,utt.bet ūdens gan mums netrūka.

pirms 2 gadiem, 2015.07.14 23:14

tētis

Nav normāli, ka 1.-2.klases bērni nedēļu dzīvo intensīvu dzīvi svešā vidē, ceļas agri, guļas vēlu un vēl psiholoģiskā spriedze. Kāds bija spējīgs saprast, kāpēc bērni esot maz ēduši un kāds tam iemesls. Tikai mednieku stāti par to, ka bērni neēd gaļu, zivi utt. Bet KĀPĒC? uZ TĀDIEM PASĀKIMIEM VARĒTU DOTIES NO 12 GADU VECUM,A.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 17:49

dejotāju mamma

Mans 2.klasnieks piedalījās un ir Laimīgs par visu piedzīvoto. Pēc tik intensīvas darba nedēļas vēl pasaka, ka par īsu, varētu vēl vienu nedēļu tādu pašu. Tā kā nebāziet visus bērnus vienā maisā. Bērniem ir jāredz arī grūtības, ne tikai pasakas par visu gatavu un vecāku pienestu.
Vajag pašus bērnus uzklausīt, ne tikai pieaugušos, kas patiesībā no visas DZSV virtuves neko nav redzējuši, tikai baumas saklausījušies. Un visu dzirdēto izvērtēt atsijājot tā brīža emociju uzplūdus.

pirms 2 gadiem, 2015.07.13 09:23

Dejotājs

Mūsu bērni ir vienkārši nīkuļi[piedodiet],bet tā tas tiešām ir.Piedalījos vairākos svētkos sākot no87gada un nekas tamlīdzīgs nav redzēts.Ja ir sveša vide,lai sēž mājās un spaida datoru

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 18:44

Tieši tā!

Piekrītu dejotāju mammai un Jums. Nevar visus likt vienā maisā, bet NEVARĪGIE vienmēr sabojā DARĪTĀJIEM pasākumu un garastāvokli. Ar čipsiem un kolu tālu netiksim, jo citu RIKTĪGO ēdienu daudzi atteicās ēst, ūdens pārpārēm, bez kāda PIEGARŠAS! Arī fiziskais ļoti vājš daudziem.
Der atcerēties un to vajadzētu ņemt vērā uz priekšdienām: Šis pasākums ir BRĪVPRĀTĪGS,palūgt nevarīgos nebojāt svētkus.

MALAČI UN PALDIES TIEM, KURI IZTURĒJA BEZ KĀDAS BRĒKŠANAS!!! VEIKSMI!

pirms 2 gadiem, 2015.07.16 13:00

tikai izlasiiju

Twiterī viena mamma komentēja, ka bērni teltī bijuši pilnīgi kā agonijā, rausījušies un nejutuši kājas un pašas bērns vispār neatceras veselu stundu un mammai stāstījis, ka ūdens, kas dots dzert esot pirms tam bijis jocīgā garšā!
Es domaju, ka pie vainas ir kas cits nevis nogurums, jo iepriekšejos svētkos tak arī bija bērni un arī datori jau bija pazistami... nu neticas tam, ka Jūs te vainojat datorus...

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 20:25

spaisi esot vainigi

paradiet bernu kurs tinu vecuma nedelu bez mammas nepaprovetu visu visu, dzersanu, smekesanu un ari seksu. gan jau kads ienesa tabletes un aiziet. ja 500 krita giboni, te vai nu saindesanas, vai patiesam musu jaunatne - esot nikuli.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 20:49

un ja izradisies ka vainigi esot spaisi

tad jamekle krievus, jo tiem esot iemesls iznicinat Latvisko kulturu. tagad menesi tauta metas so temu nevis baudis svetku gaisotni.

pirms 2 gadiem, 2015.07.12 20:50

:)

tikai viens secinājums - bērni ir ļoti neaudzināti,jo viņu vecāki ir tādi, ne jau visi protams........ bērniem un vecākiem tikai tiesības un kur paliek pienākumi????/ ai, ai.....

pirms 2 gadiem, 2015.07.13 10:50

Novads

Man radās jautājums. Tas viss pasākums ir kam? Bērniem vai skatītājiem? Pēc pieredzes teikšu, ka skatītājiem, bet idejiski tam vajadzētu būt domātam priekš bērniem, lai tiem ir prieks darīt to, kas viņiem patīk, gūt jaunas, nebijušas POZITĪVAS emocijas.

Lai arī kādā fiziskā sagatavotībā lai viņi nebūtu, ir jāatceras, ka tie ir BĒRNI. Viņi tur brauc izklaidēties, izpriecāties un padejot/padziedāt - darīt lietas, kas viņiem patīk. Reālā situācija pierādīja, ka bērni tur brauc atstrādāt/novergot organizatoriem..

pirms 2 gadiem, 2015.07.13 11:05

Tā gan!

NEVIENS NEVIENAM NELIKA VERGOT!! REDZAM PĒC JŪSU ATTIEKSMES - KĀDS IR JŪSU VIEDOKLIS.
NOŽĒLOJAMI!! Tātad - svētki notiek, bet PIENĀKUMU BĒRNIEM NEKĀDU, TIKAI IZKLAIDE??! Kāpēc nodokļu maksātājiem tad jāsponsorē (pašvaldībām) šie svētki??? Vai izklaidi vajag par brīvu??!
Kam, jūsuprāt, dejos šie tūkstoši, ja NEVIENS SKATĪTĀJS NEIES TO BAUDĪT.
Nonākat pilnīgās pretrunās! Tas, ka vispirms jāaudzina pieklājīgiem un iecietīgiem būt vecākiem, tikai pēc tam - bērniem, ir nenoliedzams fakts. Tas ar katru gadu izpaužas izteiktāk.

pirms 2 gadiem, 2015.07.16 13:10

Valis

Patiesībā bērni nesūdzās. Viņi ir priecīgi! Emocijas koncertā rādīja, ka tas bērniem ir nepieciešams. Emocijas bija redzamas lielākajai daļai dziedātāju, acis spīdēja! Sūdzās pārsvarā pieaugušie, kuri ir kārtīgi latvieši - viss vienmēr slikti.

pirms 2 gadiem, 2015.07.13 11:26

Dejotāju mamma

Pilnībā piekrītu. Bērni par šo visu ir patiesi priecīgi un jau šobrīd gaida nākošos svētkus. Nav svētku bez darba.

pirms 2 gadiem, 2015.07.13 12:26

dalībniece

arī es biju kā dalībniece pie dejotājiem ,vai viņiem nebija slodze un kā vēl.Bērni brauca no skolām jau agri uz visu dienu un vakarā tikai skolā,vakariņas un uz matracīša. Bet tā nebija pārtiku ko deva skolā ēda ļoti slikti ,ēdiens bija samērā LABS nevajag ņergāties vajag ēst ko dod.Un ja vēderā nekā nav tad smadzenēm ir loti grūti strādāt.Bara instinkts izdarija savu;Gājienā gājām,viss OK.

pirms 2 gadiem, 2015.07.13 16:04

Mamma

Pati divas reizes skolas laika piedalijos,tg mana 8 gadigā meita bija, ir jarekinas ar to smagumu un grutibam, ja berns tadu slodzi neiztur, jo parak biezi sez istaba pie datora, tad varbut nav japiedalas.mana laika bij savadak, bija izturigaki berni...

pirms 2 gadiem, 2015.07.13 22:17

Meita

Cik var tarkšķēt par "manā laikā tā nebija"?
Tavā laikā tev nebija nekādas iespējas, bija jādara un viss.
Tavā laikā tev nebija izvēles, ko ēst, ko deva, to ēda.
Tavā laikā bērni nebija tik attīstījušies un nezināja, kas ir tiesības, privātā izvēle utt.

Mūsdienu bērni ir gudri, viņi zin, kas viņiem pienākas, ko no viņiem var un ko nevar pieprasīt.
Novelt visu uz datoriem ir tīrākās muļķības, tā ir atkratīšanās no atbildības: Ko tad es? Es jau neko, datori jau vainīgi. Otrās klases bērni laikam paši sev datoru nopirka un paši sev nosaka laiku, cik ilgi pie tā pavadīt,ne?

pirms 2 gadiem, 2015.07.14 08:38

neizpratne

Vai jums pargudrie rakstitaji liekas normali ka berniem pusdienas ir 12:00 un vakarinas ir 21:00?Nekadu papildus barosanu nav,bet visulaiku ir uz Daugavas stadiona dejojot!!!(aizmirsu piebilst 1._2.klasu berni).Mans berns visu to murgu piedzivoja,zvanijos uz domi utt.,un visa atbilde bij berni ir ļooti labi paedushi.Murgs kautkáds.Atsciriba no Valkas nov.,citiem bij papildus barosanas....esmu ļooti sarugtinata,un neuzskatu ka manam bernam butu janes tauta šis smieklìgais Valkas novads.Fui visiem organizatoriem no Valkas.

pirms 2 gadiem, 2015.07.14 22:59

ha!

Laikam Tavējais piedalījās viens pats svētkos, bez Valkas kolektīva.

pirms 2 gadiem, 2015.07.15 09:45

arī mamma

Arī mana meita piedalījās un ir ļoti priecīga gan par šo iespēju, gan emocionālo prieku,ko guva no šiem koncertiem. Mans bērns dejo labprātīgi, kā arī tas bija viņas sapnis piedalīties deju svētkos. Kā arī ar visu ir apmierināta, bet tas,ka kaut kas reizēm negaršoja viņai škiet sīkums, galvenais ir šajos svētkos piedalīties! Paldies par to Skaidrai un Tijai! Bet uz priekšdienām tiem vecākiem, kas uzskata, ka kāds tikai dara pāri viņu bērniem ieteiktu,lai nelaiž vai nespiež saviem bērniem dejot ar varu,jo tad vismaz tiks uz svētkiem visi tie,kas patiesi grib dejot un grib tur piedalīties!!!

pirms 2 gadiem, 2015.07.16 19:39

skatītāja, klausītāja

Tiesības, tiesības, tiesības... Tā vien šķiet, ka bērniem ir tikai tiesības! Tiesības izklaidēties, tiesības saņemt, bet pretim dot neko! Mani izbrīna vecāku vēlme noņemt bērnu ceļā vismazāko šķērslīti, lai tikai mīlulītis nepaklūp, bet reālajā dzīvē taču tā nebūs! Ļaujiet savam bērnam papūlēties, paciesties- tas tikai norūdīs un palīdzēs turpmāk! Par spīti visam šīm samazgām, ko lej daži- es patiesi lepojos ar mūsu jaunatni! Malači dejotāji, dziedātāji, muzikanti!

pirms 2 gadiem, 2015.07.16 16:43