Ētika

Šī portāla redaktore sociālajā tīklā paudusi sašutumu par to, ka Ziemeļlatvijas pārstāvjiem ielūgumā uz uzņēmēju apbalvošanas pasākumu ‘’starp rindiņām’’ norādīts liegums fotografēt pasākumu. Ņemot vērā, šīs personas informācijas un foto pasniegšanas veidu, kas ne reti, dzenoties pēc portāla reitingiem, robežojas ar dzeltenās preses metodēm, es arī (ja būtu uzņēmējs) nevēlētos nokļūt šīs personas fotoobjektīvā. Diemžēl portāla redaktores sašutums tikai vēlreiz apliecina viņas inteliģences un ētikas principus. Viņa jau ir izveidojusi savu tēlu un pieejas veidu notikumu atspoguļošanā, ko sabiedrības acīs būs ļoti grūti mainīt. Jautājums galvenajai redaktorei Johansonei : kā Jūs vērtējiet savu darbinieku ētiku, kas veido kopējo portāla un laikraksta tēlu? Šo situāciju savdabīgu rada fakts, ka pats laikraksts pēdējā izdevumā akcentē ētikas normu ievērošanu.

liib

Secinājumus var izdarīt arī par šo : liegta iespēja atbildēt komentāram un izteikt vērtējumu ‘’patīk’’ vai ‘’nepatīk’’

pirms 20 dienām, 2017.11.05 15:42

inguna.johansone

liib laipni lūgts (ta) redakcijā. Varēsim izdiskutēt visu, kas uz sirds.

pirms 19 dienām, 2017.11.06 09:01

liib

Diemžēl Jūs mani nesapratāt. Jums jādiskutē un un jārunā nevis ar mani , bet ar savu darbinieci. Es tikai paudu savu un arī citu cilvēku novērojumus un viedokli. Taču, ja Jums šķiet , ka darbinieces info un foto pasniegšanas veids ir pieņemams un saskan ar portāla darbību, man vairs nav ko piebilst ....

pirms 19 dienām, 2017.11.06 14:29

biedriba.latvija1918

Es kā uzņēmējs neapmeklētu tādu pasākumu kopumā. Pazemoties, luncinot asti. Grib atbalstīt ņemiet nost NīN, vismaz, telpas par velti remontejiet un sniedziet. Citādi telpu ta daudz, bet viss nekam nederīgs, slimnīcā pat kravas lifts beigts, kas nozīmē ka otra un treša stāva faktiski nav. Labas, PVD atbalstāmas telpas, gan jauks nost.

pirms 19 dienām, 2017.11.06 13:13

igors3000

Uzņēmējs, ibio, klauns tu esi...

pirms 18 dienām, 2017.11.06 17:32

biedriba.latvija1918

Ko dzīvē sasniedzi Tu? Izej no ēnas, kas esi? Bail? Tad tur arī paliec.

pirms 18 dienām, 2017.11.06 20:04

lukiasmi

biedrs1918 var vienīgi uzņemt uz krūts un uzēst savu slaveno cukurvati. Uzņēmējs - kaķim jāsmejas.

pirms 18 dienām, 2017.11.06 18:44

biedriba.latvija1918

Ja oranžais režīms izsūtīja uzreiz divus savus suņus komentēt un vēl četrus uzlikt mīnusu, gan jau. Vari aiziet uzdzert šampi par velti.

Plakātu nevarat trīs mēnešus novākt, 100 eur trūkst. Nekur pacēlājs nemaksā 100 eur pa stundu.

pirms 18 dienām, 2017.11.06 20:02