VPVKAC absolūta nelietderība.

Vismaz VDI 'eksperte' Ligija S. esot absolūta nulle savā lauciņā. Par negadījumu tiks informēta Valmieras VDI, lai tāds 'speciālists' tiktu izmests, ka valsts naudas izniekotājs. Prastā jautājumā par kārtību kā jānodarbina brīvprātīgo biedrībā, šī būtne, pateica ģeniālo frāzi, - ja man būtu līdzi dators. Lai arī dators bija uz galda tai priekšā, vismaz monitors bija. Saka meklēt kautko privātā viedtalrunī, citēt likumu, lai arī grūtības bija pat ar to. Cilvēks neorientējas uzticētā uzdevumā. Likumu es varu izlasīt arī mājās, gāju ar vēlmi padiskutēt par tā niansēm ar speciālistu, bet speciālists nekam nederīgs.

Interesanti, kā būs ar VID. Jānostē visus VPVKAC piedāvājumus. Bet VDI lietderība apaļa nulle.

igors3000

Tavas biedrības lietderība ir apaļa nulle. Neesi aizdomājies, ka neviens ar tevi negrib kontaktēties, tādēļ tev nesniedz informāciju?

pirms 3 dienām, 2017.07.18 08:52

biedriba.latvija1918

Man dziļi vienalga, runās pēc sūdzibām. Lai sēž līdz saņems pa muguru no Rīgas. Vienu izmetīs, cits saņems rājienu. Tu domā darbība robežojas ar Valku? Tā esot vislatviskā. Veicināt Latvijas attīstību līdz eiropas standartiem.

pirms dienas, 2017.07.19 22:29