Nozagtās KUKu mašīnas

Vēlētos zināt vai patiešām nozagtās mašīnas nav atrastas???Uzskatu, ka šādas mašīnas apkārtējie nevar nepamanīt.....

me

nu padomājiet - kam vajag tik specifiskas mašīnas, nu kam? nevienam...
Atkritumu bizness ir ļoti ienesīgs, un es domāju, ka kāds Smiltenes KUKus grib nolikt uz ceļiem...

pirms 4 gadiem, 2010.07.08 12:57

Prātnieks

Taču policijai darbiņš vienkāršs. Kurš sievu no rīta uz veikalu ved ar asenizācijas mašīnu, tas jāgrābj ciet!

pirms 4 gadiem, 2010.07.08 14:26

Apkartejais

Tu daudz ko pamni ikdiena? Nu brauc sudumasina, nu un? Es saprastu ja roza kadilaks brauktu.

Bet pasvaldibu varetu iesudzet par trim lietam, kapec bija dokumenti salonaa, atslegas, un kapec nebija ierikota GPS iekarta?

Tas automasina vai nu stav kadam lielaja skunii, vai sen aiz robezas.

Dokumenti atslegas ir? Ir. Otrais atslegu komplekts kraviniekiem nekad nebija primara lieta pardodot.
Viss.

Sapnot vajadzeja mazaak, atvertaja placii glabajot auto. Gan jau savejie i nozaga, jo ka zinasi ir dokumenti vai nav? Ja nav tad nav jegas, pirmie polici panems aiz olam. Bet ar dokumentiem bargako ko var sanemt, ja nokers, pavadzimes neesamibu.

pirms 4 gadiem, 2010.07.11 11:42

fliks

ir iestajies klusums, neviens nekko nezin un negrib zinat,vainigas amatpersonas stingri iekrampejusas savos kreslos un kluse.... kaut nu tas neskartu manu silto vietinu)))))) Vai ta nevienu nesodiis???? Meldera kungam nebutu nekas sakams Smilteniesiem , vai ar kadam no malas naksies papurinat KukU smalko kantori???

pirms 4 gadiem, 2010.07.13 17:42

Austere.

Tu nu gan esi jocīgs.

Ko tad sodīs, ja vainīgie nav atrasti?

Ja nemaldos tad policija informē par notikumu gaitu, nevis cien. Meldera kungs. (Palasi citus ar zādzībām saistītus rakstus).

Pašam tev silto vietiņu vajadzētu noņemt.

pirms 4 gadiem, 2010.07.13 20:03

fliks

nu un pa atstatam atslegam un masinas dokumentiem.... liekas ka tas viss kantoris ir Meldera kunga parvaldiba ne ta???? Labk but gudram un mudities,neka mudakam un gudri ***!

pirms 4 gadiem, 2010.07.13 22:11

sika

Man jautājums, ko dara apsardzes firma, kura apsargā šo objektu, kāpēc par šo faktu neviens nerunā, kā var no apsargāta objekta, aizdzīt divas mašīnas un nepamanīt???
Vai tur nav kustību sensori,šai objektā???

pirms 4 gadiem, 2010.07.14 09:30

Sensori

bez maz zini cik maksa sensori un ka ta darbojas dzivee ,nevis filmaa? tu vel piemini navigaciju ar sputniku.

lai to visu istenot taja laukuma vajadzetu ieguldit 10 tuktosiem, nevis kautkads kreisais zogs, kuru var nonest un viss.

sen vajadzetu vardu apsardze ikdienas veidaa pardevet par noverosanu, uzraudzibu.
apsargs ir suurs darbs.

maximaas nav apsargi, tur uzraugi.

pirms 4 gadiem, 2010.07.14 13:04

savairojas

apsargu, menedzeru, psihologu un juristu, kuri esot tupi ka zabaki.

uzraugs, sudu izplatitajs, gramatas salasijusies analfabeti, utt.

re, ka dzive vajag saukties augstak minetas nodarbes.

pirms 4 gadiem, 2010.07.14 13:06

vienīgais, kas nāk prātā

gan jau kāds tuvējā mežā zāģē metāllūžņos. Tik specifiskas mašīnas nopārdot vai dabūt pāri robežai tālāk būtu grūti. Labāk pavaktējiet, kas tuvējos punktos, arī valmierā sāk biežāk iegriezties nodošanas punktos...... Tāda mašīna normālas tonnas sver un jau par 100 kg metāla 10nieks garantēts.

pirms 4 gadiem, 2010.07.19 08:56

Neko vina ne sver

max 10 tonnas, izmetot riepas, stiklus, motoru utt, sanaks ap 6-7.
nu baiga nauda. protams ka cereja pari robezai, bet paslinkoja sagatavot normalu celu.

pirms 4 gadiem, 2010.07.20 19:17

Gribu zināt

Nu kas tad beigu beigās notika ar tām mašīnām? Atrada?

pirms 4 gadiem, 2010.07.25 12:57

Džeikobs O'Smits

Raitim dārzā abas stāv.

Vajag jau kādreiz paņem avīzi rokā.

pirms 4 gadiem, 2010.07.25 13:32

centrāle

Atrada, atrada, tagad domā, kā ārā dabūt, jo Raitim dārzs drausmīgi aizaudzis

pirms 4 gadiem, 2010.07.30 13:45

apsargs

nu man nemaksāja par apsargāšanu un es aizgāju, nu un tad?

pirms 4 gadiem, 2010.08.29 01:44

Pievieno komentāru