Par uzbērumu Valkā.

Starp Raiņa ielu un Cimzes ielas garāžāmm stāv milzīgs uzbērums, ko veido ceļu būves rezultātā.
Ir vasaras brīvlaiks un daudz brīva laika, bet ap šo vietu ( kas ir ļoti bīstama) nav neviena brīdinājuma zīme vai kā citādi norobežota, lai bērniem tā nebūtu pieejama. Ko gaida atbildīgie dienesti? Lai notiek nelaime un tad darīs? Kā ar Tēraudskolu!
Jāteic, kad vēroju šo veidojumu, man pieaugušam cilvēkam, arī bija kārdinājums, tajā uzrāpties. Tad ko domā bērns!

biedriba.latvija1918

Kā tik visu visu nožogot. Jānodarbina bērnu ar kautko, lai nebūtu kreiso ideju un laika staigāt apkārt. Atdod pulciņā, Valgā pat ar zirgu var mācīties jāt. Salīdzināji ar Tēraudskolu, slīpums kalnam ir minimāls, pat ja nobrauksi ar pakaļu lejā, kaklu nesalauzīsi. Bet jāveido vēl augstāku, baznīcas gailis vēl nav redzams.

pirms 4 mēnešiem, 2017.06.07 00:52

veletajsv

Vispār, ja nezini kāpēc šāds uzbērums ir bīstams, tad pastāstīšu. Paklupšana, nobraukšana ir tīrais sīkums. Šādas milzīgas smilšu kaudzes var bērnu vienkārši apbērt tā, ka viņš no smiltīm netiek ārā un nosmok.

pirms 4 mēnešiem, 2017.06.07 18:50

biedriba.latvija1918

Es tak Tev saku, nodarbini bērnu ar kautko lai nebūtu laika slaistot apkārt.

pirms 4 mēnešiem, 2017.06.07 20:17

biedriba.latvija1918

Ka arī tur nav smilts, ja būtu, vecā psrs grabaža kamazs netiktu raiti, atpakaļgaitā, līdz pašai galotnei lai izbērt grunti. Līdz ar to nosmākt un pazust kalna dziļumos nav iespējams, maksimums līdz ceļiem.

pirms 4 mēnešiem, 2017.06.07 20:20

bezugunsnavdumu

Varētu atrast kādu kalnaināku vietu, kautvai mikrorajonā kautkur, lai skats no kalna būtu, ja vēl no ES izdiedelēt naudu tornim, nevis puse zemes aizgāja vējā un šaubos ka horizonta līnija tiks sasniegta. Projektā bija ielikta summa par reisu 20 km attālumā no būves, ja kalnu būvē iespējami tūvāk, rodas jautājums, kuram tiks starpība, tur summa grozās vismaz ap pāris desmitiem tūkstošiem eur.

pirms 3 mēnešiem, 2017.07.03 20:39