Pārceltās brīvdienas

Strādāju valsts iestādē, kur ir obligāti jāievēro Ministru kabineta 08.04.2008. rīkojums Nr. 195 „Par darba dienu pārcelšanu” no pirmdienas 17.novembra uz sestdienu 22.novembri.Kāpēc Valkas pilsētas dome ir nolēmusi 17.novembra darba dienu pārcelt uz sestdienu 15.novembri? Kāpēc skolai un bērnudārziem jāstrādā dienā, kad tas nevienam no vecākiem nav vajadzīgs?Uz kurieni es vedīšu savus bērnus 22.novembrī? Ir divas iespējas vai uz darbu, vai pie Undas Ozoliņas kundzes, kura ir parakstījusi šādu rīkojumu...

ess

Nu vecākiem, kas strādā valsts iestādē 15. novembrī būs vajadzīgs arī bērnudārzs.

pirms 6 gadiem, 2008.11.06 19:37

M

Kura valsts iestāde strādā 15.nov.?Dome, tai pakļautais bērnudārzs un skola?

pirms 6 gadiem, 2008.11.06 21:00

MC

inistru kabinets lēma, ka šogad tiek pārceltas 2 darbadienas, kuras ir starp brīvdienām un svētku dienām:

- no piektdienas, 2. maija, uz sestdienu, 10. maiju;

- no pirmdienas, 17. novembra, uz sestdienu, 22. novembri.

MK 08.04.2008 rīkojums Nr.195 „Par darbdienu pārcelšanu”

Ministru kabineta lēmums par darba dienu pārcelšanu attiecas tikai uz no budžeta finansējamām valsts pārvaldes iestādēm, bet pašvaldībām, komersantiem, komercsabiedrībām un organizācijām šis rīkojums ir rekomendējošs – tām pašām ir tiesības brīvi noteikt darba un atpūtas laiku.

pirms 6 gadiem, 2008.11.06 22:11

valceniete

Valkas dome valda visatlautiba. Vini joprojam ir parliecinati, ka ir izredzeto karta, jo var visu paklaut tikai savam interesem un izdevigumam, bet vai iedzivotajiem ir labi vai slikti,izdevigi vai neizdevigi, tas vinus neinterese. Kam tad ir domats bernudarzs? Bernudarza darbiniekie vai vecakiem un berniem?

pirms 6 gadiem, 2008.11.07 09:20

:(

Norādītie varianti ir galīgi garām,jo ne valsts iestāde ,ne norādītā kundze nav bērnu pieskatīšanas vieta,bez tam bērnu nemaz nevar atstāt bez uzraudzības vai tam nepiemērotās vietās un par to noteikta pat atbildība.Bet,ja nu tas bērns Jums ir,tad pašai arī jānes par to atbildība.Šajā gadījumā jāņem bezmaksas atvaļinājuma diena un bez lieka stresa pašai arī jānodarbojas ar savu bērnu.Bērns, tā ir vispirms mātes atbildība,kas nav nogrūžama uz citiem,tāpēc arī nevajadzētu lieki nervozēt...

pirms 6 gadiem, 2008.11.07 10:07

a juus domaajiet ,ka domes paklautiibaa straadaajosiem kaads prasiija,kad vini grib straadaat-15 vai 22 ?

pirms 6 gadiem, 2008.11.07 16:45

nu nevajag

Karpova, Karpova, kas par virsrakstu!Nu kas tur par visatļautību?!Vienas dienas pārcelšana, kad pašvaldībai uz to ir tiesības, bet pēc virsraksta varētu domāt ka liela mēroga, piemēram, izzagšana. Visiem nekad labi nebūs, īgņām it īpaši, bet žurnālistam nu gan nevajadzētu no pāris neapmierinātu māmiņu tekstiem taisīt sensāciju. Tagad jums katrs anonīms rakstītājs ir Dieva vietā, ka tik kādu tekstiņu uzpūst. Vai tas ir profesionālisms? P.s.domē nestrādāju.

pirms 6 gadiem, 2008.11.08 23:12

A

Nav jau Valka vienīgā, arī dažos pagastos to dara, piem. Grundzālē, bet labi jau nav. Un pašiem iepriekšējā vakarā balle, bet no rīta uz darbu. Vai nu darbs vai balle.

pirms 6 gadiem, 2008.11.12 10:29

Lasot komentārus, uzjundījās atkal šī sāpe, jo tas skar arī manu ģimeni... 15.11.08.diena iz***a, jo jāpakļaujās domes lēmumam, kārtējam, kurš apiet MK ieteikumu (nav jau pirmo reizi), un jāved bērni uz skolu, tad atpakaļ, un piedodiet, brīvdiena vairs neskaitās! Jā es zinu, MK rīkojumam ir rekomendējošs raksturs... Bet, man ir jautājums, kad un kādas aptaujas tika veiktas, uz ko atsaucas Ozoliņas kundze?
Gribēju viņai pajautāt personīgi, bet vairākas reizes zvanot, darbā viņa nebija sasniedzama!
Rezumē - "Liels paldies" Undai Ozoliņai par šo lēmumu!
P.s. Un es arī apdomāšu, vai 22.11.2008. nevajadzētu bērnus aizvest pieskatīšanai U.Ozoliņai. Jo es viņus taču nevaru atstāt vienus, bez pieskatīšanas! Pasarg Dievs!

pirms 6 gadiem, 2008.11.12 22:43

anita

Citai - āža kāja izlīda- galvenais iemesls-iz***a diena ! Tie taču tavi bērniņi, kas "jāvadā šurpu turpu" ! Un kāds interesants naids pret Ozoliņas kundzi! Interesanti, kāpēc? Vai tikai šīs dieniņas dēļ?

pirms 6 gadiem, 2008.11.13 14:10

PIKSI

Ja reiz ir noteikts, ka valsts un pašvaldības iestādes ievēro MK noteikumus, tad tā arī jābūt. Ja Ozoliņas kundzei būtu sava firma, tad nu lai dara kā grib, bet tā kā viņa ir valsts iestādē, tad nu piekritīšu vairākums māmiņām.Ar kā atļauju viņa drīkst neievērot MK noteikumus, kurš viņai ir devis oficiālu rīkojumu , ka viņaiir tiesības neievērot MK noteikumus.

pirms 6 gadiem, 2008.11.13 16:20

vel cita cita

Ja, domes lemeji par savu labumu padomajusi, viniem, redz, pirms svetkiem labak patiktu stradat, bet tas, ka parejiem - vairumam stradajoso tiesam diena izcakareta, jo aizbraukt jau lidz ar so domes lemumu nekur nevar - berniem skola jaiet- ir pie kajas. Un pec tam brinisies, ka tauta vinu vairs neieveles!!!!

pirms 6 gadiem, 2008.11.13 16:47

ūsa

Nu ko var ņemties pa tiem bērniem, skolām??? Ja gribi kaut kur braukt, tad brauc!!! Uzraksti skolai zīmi un viss. Sataisa problēmu ne no kā.

pirms 6 gadiem, 2008.11.13 18:35

Anita

TO PIKSI - Es laikam būšu jau kāda ceturtā komentētāja, kas saka, ka pašvaldībai šis MK rīkojums nav obligāts, tam ir ieteikuma raksturs! Ja nepielec, nemokies,dari ko citu!

pirms 6 gadiem, 2008.11.13 20:02

puika

Pareizi, Ūsa! KO var utoties par niekiem!Nav kur žulti likt?

pirms 6 gadiem, 2008.11.13 20:05

es

Ja nu ne ar ko labu, bet tieši ar šādu lēmumu, Valkas dome ir panākusi, ka par viņu lēmumiem runā...Jā, tikai skumji, ka dome strādā vairāk sev, nevis mums Valkas iedzīvotājiem... Rodas jautājums,vai Valkā maz ir vajadzīgi jaunie cilvēki, jo pat dome neatbalsta mūs jaunās ģimenes ar bērniem, kas vēl te Valkā palikušas??? Vai tiešām ir uzrakstīts Valkai nākotnes biznesa plāns "Valka- pensionāru pilsēta!!!"?

pirms 6 gadiem, 2008.11.14 09:39

Jānis

Esmu Valkas iedzivotājs un dome strādā priekš manis. Priecājos par 15.novembri kā darba dienu. Kādā mistiskā iestādē tu strādā, ja reiz nevari izkārtot dienu, ko pavadīt kopā ar savu bērnu??? Tik un tā 15.novembris un arī 22.novembris būs īsāka diena nekā parasti.
Izskatās, ka tu strādā tajāiestādē, kuras darba laiks ir no 8.00 līdz 17.00, tātad tieši tāds pats kā man un man neviens neprasa kā es varu nokārtot personīgos jautājumus iestādēs, kas strādā tādā pašā darba laikā kā manējā!
Nečīksti, ražo nākošos bērnus.

pirms 6 gadiem, 2008.11.14 13:28

es

Izrādās mēs ciešam dēļ Jāņa, jo viņš esot pasūtījis 15. novembri par darbadienu :)!

pirms 6 gadiem, 2008.11.14 13:33

Pievieno komentāru