Launkalnes pagastā degusi automašīna

Aizvadītajās brīvdienās no 29.decembra plkst. 6.30 līdz 2.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma 14 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un 10 uz glābšanas darbiem.

1.janvārī plkst. 3.03 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Raiskuma pagastu, kur dega vienstāva koka guļbūves pirts 35m2 platībā, malkas šķūņa jumta konstrukcijas 10m2 platībā  un sausās tualetes jumts 4m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 5.30. 

Līdztekus ugunsdzēsēju glābēju palīdzība gada pirmajā dienā bija nepieciešama Amatas novada Drabešu pagastā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – cilvēks no automašīnas nevarēja izkļūt saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji cietušu no automašīnas izcēla un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. 

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība svētku brīvdienās bija nepieciešama arī Alūksnē, kur daudzdzīvokļu mājā kādā dzīvoklī pie gāzes skaitītāja bija radusies gāzes noplūde, kā arī Smiltenes novada Launkalnes pagastā, kur uz autoceļa dega vieglā automašīna 5m2 platībā. 

Vecgada dienā ugunsdzēsēji glābēji Cēsīs no grāvja izcēla noslīkušu cilvēku un nodeva to pašvaldības policijas darbiniekiem. 


VUGD