Skolēni Tepera stadionā sacenšas vieglatlētikas disciplīnās

Otrdien, 16. maijā, Smiltenes pilsētas stadionā norisinājās Smiltenes novada skolu atklātās sporta spēles. Jaunie censoņi sacentās tāllēkšanā, bumbiņas mešanā un skriešanā.


Vairāk par sacensībām lasiet “Ziemeļlatvijas” 19. maija numurā. 


Rezultāti

2005.-2006.g.dz.

Bumbiņas mešana (meitenes): 1. Annija Alksne 35,79 m (Smiltenes vsk.), 2. Aivita Meinerte 30,34 m (Palsmane), 3. Katrīna 28,76 m (Smiltenes vsk.)

Bumbiņas mešana (zēni): Jorens Miķelsons 41,92 m (Smiltenes vsk.), Kristers Krauklis 41,29 m (Smiltenes vsk.), Ģirts Harkins 41,18 m (Grundzāle)

Tāllēkšana (zēni): Regnārs Tamms 5 m (Smiltenes vsk.), Jorens Miķelsons 4,62 m (Smiltenes vsk.), Markuss Petrovs 4,62 m (Smiltenes vsk.)

Tāllēkšana (meitenes): Elīza Miglava 4,09 m (Smiltenes vsk.), Marta Kulberga 3,84 m (Smiltenes vsk.), Annija Alksne 3,76 m (Smiltenes vsk.)

400 m skrējienā (zēni): Reinis Kaņipovs 1:17,7 (Smiltenes vsk.), Edgars Timermanis 1:18,8 (Smiltenes vsk.), Valters Kalniņš 1:19,8 (Smiltenes vsk.)

400 m skrējienā (meitenes): Marta Kulberga 1:17,3 (Smiltenes vsk.), Elīza Āķe 1:21,0 (Smiltenes vsk.), Karīna Rubņikoviča 1:22,1 (Grundzāle)

60m skrējienā (zēni): Regnārs Tamms 8,4 (Smiltenes vsk.), Jorens Miķelsons 8,6 (Smiltenes vsk.), Markuss Petrovs 8,7 (Smiltenes vsk.)

60 m skrējienā (meitenes): Elīza Miglava 8,8, Elīza Āķe 9,3 marta kulberga 9,6


2007.g.dz. un jaunāki

Bumbiņas mešana (zēni): Aleksis Ziemiņš 35,50 m (Grundzāle), Renārs Skorenko 34,92 m (Smiltenes vsk.), Jānis Kevins Lūsis 30,32 m (Bilska)

Bumbiņas mešana (meitenes): Kitija Abula 25,38 m (Grundzāle), Marta Nēgele 23,64 m (Smiltenes vsk.), Daniela Kainaize 23,25 m (Smiltenes vsk.)

Tāllēkšana (zēni): Renārs Skorenko 4,12 m (Smiltenes vsk.), Markuss Muižarājs 3,95 m (Smiltenes vsk.), Jēkabs Šube 3,88 m (Smiltenes vsk.)

Tāllēkšana (meitenes): Paula Zaļkalne 3,68 m (Smiltenes vsk.), Daliena Kainaize 3,56 m (Smiltenes vsk.), Elvita Elizabete Kurilika 3,38 (Palsmane)

300 m skrējienā (zēni): Adrians Muraška 52,5 (Smiltenes vsk.), Renārs Skorenko 54,8 (Smiltenes vsk.), Markuss Priedītis 57,0 (Smiltenes vsk.)

300 m skrējienā (meitenes): Valerija Čuhnova 56,9 (Smiltenes vsk.), Paula Zaļkalne 57,9 (Smiltenes vsk.), Annija Sīpola 1:00,8 (Palsmane)

60m skrējienā (zēni): Renārs Skorenko 9,3 (Smiltenes vsk.) Jēkabs Šube 9,5 (Smiltenes vsk.), Markuss Priedītis 9,7 (Smiltenes vsk.)

60m skrējienā (meitenes): Paula Zaļkalne 9,5 (Smiltenes vsk.) Valerija Čuhnova 9,7 (Smiltenes vsk.), Daniela Kainaize 9,9 (Smiltenes vsk.)


Citas ziņas