Sezonu uzsāk vietējais orientēšanās klubs "Azimuts"

Līdz ar dabas mošanos, pirmajām patiesi siltajām pavasara dienām, Smiltenes piepilsētas mežos sastopami orientieristi. Katru pavasari tikpat neiztrūkstoša kā pulksteņa pagriešana ir vietējā orientēšanās kluba tautas sacensību seriāla „Azimuts” sezonas atklāšana.


OK „Azimuts” 2017. Gada sezona ilgs no 5. aprīļa līdz 20. septembrim. Vēl pagājušajā nedēļā kluba vadītājs, orientēšanās entuziasts Aldis Lapiņš lūkoja laika prognozes, cerot, ka beidzot sezonu varēs iesākt bez lietus. Trešdienas pēcpusdiena nudien bija saulaina un silta, iespējams, tāpēc atklāšanas sacensībās Smiltenē, Klievezera apkārtnē dalībnieki bija ieradušies kuplā skaitā – aptuveni 120.


AZIMUTS 2017 - 1. kārta - Smiltene, Galdnieku ielas gals


05.04.2017.

Organizators : Aldis Lapiņš

Distanču priekšnieks : Aldis Lapiņš


VA Distance (1): 22 KP 5.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2513 Ilgvars Caune             RJCJD      00:34:10

 2.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTS 00:37:25 +03:15

 3.  2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle  00:40:23 +06:13

 4.  2527 Jānis Matvejs             OK AZIMUTS 00:42:26 +08:16

 5.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 00:42:59 +08:49

 6.  3725 Ģirts Jaunzems            Alūksne OK 00:52:24 +18:14

 7.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle  00:52:49 +18:39

 8.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTS 00:57:03 +22:53

V35 Distance (2): 20 KP 5.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns  00:36:55

 2.  5188 Kaspars Abuls             OK AZIMUTS 00:42:04 +05:09

 3.  2655 Raivis Ošiņš              OK AZIMUTS 00:57:52 +20:57

 4.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala  00:58:01 +21:06

     5121 Gaidars Caune             Smiltenes  DQ      

V45 Distance (2): 20 KP 5.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:37:34

 2.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:38:41 +01:07

 3.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:39:27 +01:53

 4.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 00:41:12 +03:38

 5.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:42:28 +04:54

 6.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 00:46:20 +08:46

 7.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTS 00:46:46 +09:12

 8.  5184 Juris Krūmiņš             Smiltene   01:13:42 +36:08

SA Distance (3): 16 KP 4.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 00:40:20

 2.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD      00:44:01 +03:41

 3.  1204 Daiga Krēsliņa            OK Pūzis   00:47:26 +07:06

 4.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTS 00:48:34 +08:14

 5.  1963 Gunta Dudele              Smiltenes  00:57:11 +16:51

 6.     0 Agnija Briedīte           RJCJD/ Pūz 00:59:31 +19:11

     1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS DQ      

     6622 Laura Savicka             Azimuts OK DQ      

V55 Distance (3): 16 KP 4.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti     00:37:24

 2.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 00:40:04 +02:40

 3.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTS 00:41:06 +03:42

 4.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTS 00:41:56 +04:32

 5.  5599 Mārtiņš Latvers           RJCJD      01:05:06 +27:42

 6.  7034 Viesturs Ziediņš          Amatciems  01:06:06 +28:42

     7036 Ansis Rudzītis            Rauna      DQ      

VB Distance (3): 16 KP 4.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:37:24

 2.  5304 Mārtiņš Dravants          Zosēni     00:38:05 +00:41

 3.  5065 Kalvis Punte              OK AZIMUTS 00:38:44 +01:20

 4.  4184 Raivis Grīviņš                       00:40:23 +02:59

 5.  2635 Edžus Nedēļa              Jaunpiebal 00:41:19 +03:55

 6.  5170 Valerii Prosolkov         Seda       00:41:47 +04:23

 7.  5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri 00:42:37 +05:13

 8.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene   00:53:22 +15:58

 9.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle  00:54:56 +17:32

10.  5046 Raivo Gailis              Kauguri    00:55:00 +17:36

11.  7001 Pēteris Klapars           Jaunpiebal 01:13:13 +35:49

12.  5305 Uldis Nedēļa              Jaunpiebal 01:13:19 +35:55

V16 Distance (3): 16 KP 4.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Normunds Zaharāns         OK Pūznis  00:43:11

 2.  2689 Renārs Akmins             RJCJD      00:46:41 +03:30

 3.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD      00:47:06 +03:55

 4.     0 Ralfs Bambulis            OK Pūznis  00:47:17 +04:06

 5.     0 Jānis Šķirpāns            RJCJD/ Pūz 00:48:29 +05:18

 6.  7018 Ansis Vanda               Grundzāle  00:50:26 +07:15

 7.  5135 Kārlis Eduards Rille      RJCJD      01:09:33 +26:22

 8.     0 Reinis Jundzis            OK Pūznis  01:12:51 +29:40

     5116 Daniels Sindijs Blāķis    RJCJD      DQ      

     5043 Ronands Orniks            RJCJD      DQ      

     5147 Jānis Kubuliņš            Smiltenes  DQ      

SB Distance (4): 14 KP 3.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5302 Guna Vīlistere            Ērģeme     00:36:08

 2.  5182 Jana Marta Ivanovska      Azimuts OK 00:37:04 +00:56

 3.  5062 Ieva Punte                Individuāl 00:46:30 +10:22

 4.  5185 Līga Ābelniece            Jaunpiebal 00:48:45 +12:37

 5.  5038 Elita Šulca               Smiltene   00:58:15 +22:07

 6.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 01:07:30 +31:22

S35 Distance (4): 14 KP 3.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99  00:39:46

 2.  5177 Iveta Kazaine             Smiltene   00:44:26 +04:40

S45 Distance (4): 14 KP 3.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2696 Ilze Zariņa               Jaunpiebal 00:51:59

S16 Distance (4): 14 KP 3.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD      00:35:01

 2.  2649 Agnija Caune              RJCJD      00:35:34 +00:33

 3.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTS 00:40:54 +05:53

 4.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST   00:44:19 +09:18

 5.  2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle  00:50:19 +15:18

 6.  5181 Kaiva Sileniece           Azimuts OK 00:58:52 +23:51

VC Distance (4): 14 KP 3.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2684 Nils Johansons            Individuāl 00:37:08

 2.  7031 Zigmunds Slikšjānis       Grundzāle  01:07:10 +30:02

 3.  7002 Normunds Prozņicāns       Alūksne -  01:14:49 +37:41

V14 Distance (4): 14 KP 3.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Ermīns Neilands           OK Pūznis  00:52:04

 2.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD      01:15:06 +23:02

     7052 Eduards Šveicers          RJCJD      DQ      

     7011 Rodrigo Ozols             RJCJD      DQ      

S55 Distance (5): 13 KP 2.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1941 Vēsma Selga               Valka      00:36:13

 2.  1901 Andra Veita               Individuāl 00:47:02 +10:49

SC Distance (5): 13 KP 2.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3754 Sintija Levica            Alūksne -  00:35:54

 2.  9990 Sarmīte Gobiņa            OK Pūznis  00:37:14 +01:20

 3.  7032 Līga Ķībere               Ērģeme     00:44:41 +08:47

 4.  2623 Kristīne Ķikute           OK AZIMUTS 00:54:33 +18:39

 5.  5199 Mudīte Zivtiņa            Individuāl 01:03:41 +27:47

 6.  5200 Aija Siņicina             Individuāl 01:03:42 +27:48

 7.  5085 Lāsma Vilkasta            OK AZIMUTS 01:11:20 +35:26

 8.  7035 Ilze Tarasa               Smiltene   01:28:57 +53:03

     7033 Ketija Irkle              Ērģeme     DQ      

V65 Distance (5): 13 KP 2.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6600 Agris Kronbergs           Variņi     00:36:14

S14 Distance (5): 13 KP 2.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6606 Anda Jaunmuktāne          Azimuts OK 00:24:10

 2.  6607 Agnese Jaunmuktāne        Azimuts OK 00:25:02 +00:52

 3.  5004 Anete Anna Strazdiņa      RJCJD      00:29:41 +05:31

S12 Distance (6): 10 KP 2.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OK 00:37:21

 2.  6613 Sindija Jirgensone        Azimuts OK 00:43:18 +05:57

 3.     0 Sendija Leona             OK Pūznis  00:50:48 +13:27

V12 Distance (6): 10 KP 2.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Renārs Vagulis            OK Pūznis  00:23:43

 2.  6614 Jānis Ošiņš               Azimuts OK 00:31:42 +07:59

 3.     0 Vālerijs Leons            OK Pūznis  00:50:44 +27:01

     6601 Dāvis Grabovskis          Azimuts OK DQ      

S10 Distance (7): 8 KP 1.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7010 Marta Biruma              ABOS       00:16:04

 2.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:16:47 +00:43

 3.  5202 Elīna Bačka               Grundzāle  00:17:58 +01:54

 4.  5203 Ginta Ābeltiņa            Grundzāle  00:18:21 +02:17

 5.  5205 Marta Morīte              Grundzāle  00:19:22 +03:18

 6.  5097 Kitija Abula              Grundzāle  00:19:32 +03:28

 7.     0 Aleksandra Leona          OK Pūznis  00:26:43 +10:39

 8.  7003 Anne Tiļčika              Azimuts    00:33:01 +16:57

 9.  7014 Klaudija Rēpele           Grundzāle  00:40:07 +24:03

V10 Distance (7): 8 KP 1.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6610 Emīls Čukurs              Azimuts OK 00:14:33

 2.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle  00:15:17 +00:44

 3.  5187 Adrians Zaķis             Azimuts OK 00:15:49 +01:16

 4.  5123 Markuss Artūrs Ozols      Grundzāle  00:17:27 +02:54

 5.  5212 Emīls Tarass              Azimuts OK 00:19:25 +04:52

 6.  5180 Pauls Grabovskis          Azimuts OK 00:20:06 +05:33

 7.  7040 Rolands Levics            Smiltenes  00:20:19 +05:46

 8.  5183 Roberts Kašs              Azimuts OK 00:20:43 +06:10

 8.  5124 Edvards Ķesteris          Grundzāle  00:20:43 +06:10

     7017 Kristers Gulbis           Grundzāle  DQ      

     5301 Niklāvs Dravants          CJS        DQ      

S8 Distance (8): 6 KP 1.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Elīna Vagule              Pūznis     00:14:53

 2.  7037 Kristīne Rudzīte          Rauna      00:16:27 +01:34

 3.  7007 Zane Tarasa               Azimuts OK 00:19:06 +04:13

 4.  7004 Elza Lucāne               Grundzāle  00:19:09 +04:16

 5.  7005 Megija Ķestere            Grundzāle  00:19:10 +04:17

 6.  7009 Katrīna Rozīne            Azimuts OK 00:19:56 +05:03

 7.  7013 Adriana Marika Sausā      Grundzāle  00:20:47 +05:54

 8.  7015 Santa Adanasjeva          Grundzāle  00:22:04 +07:11

V8 Distance (8): 6 KP 1.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5201 Pēteris Nulle             OK AZIMUTS 00:14:57

 2.  5206 Leo Lucāns                Grundzāle  00:20:30 +05:33

 3.  7030 Jēkabs Slikšjānis         Grundzāle  00:25:31 +10:34

 4.  5207 Arvīds Nulle              OK AZIMUTS 00:26:14 +11:17

 5.  7016 Aleksis Kalējs            Grundzāle  00:30:19 +15:22

 6.  7019 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle  00:30:30 +15:33

#1 Distance (VA,1): 22 KP 5.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2513 Ilgvars Caune             RJCJD     VA       00:34:10

 2.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTSVA       00:37:25 +03:15

 3.  2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle VA       00:40:23 +06:13

 4.  2527 Jānis Matvejs             OK AZIMUTSVA       00:42:26 +08:16

 5.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSVA       00:42:59 +08:49

 6.  3725 Ģirts Jaunzems            Alūksne OKVA       00:52:24 +18:14

 7.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle VA       00:52:49 +18:39

 8.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTSVA       00:57:03 +22:53

#2 Distance (V35,V45,2): 20 KP 5.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns V35      00:36:55

 2.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV45      00:37:34 +00:39

 3.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV45      00:38:41 +01:46

 4.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV45      00:39:27 +02:32

 5.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV45      00:41:12 +04:17

 6.  5188 Kaspars Abuls             OK AZIMUTSV35      00:42:04 +05:09

 7.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle V45      00:42:28 +05:33

 8.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV45      00:46:20 +09:25

 9.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTSV45      00:46:46 +09:51

10.  2655 Raivis Ošiņš              OK AZIMUTSV35      00:57:52 +20:57

11.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala V35      00:58:01 +21:06

12.  5184 Juris Krūmiņš             Smiltene  V45      01:13:42 +36:47

     5121 Gaidars Caune             Smiltenes V35      DQ      

#3 Distance (SA,V55,VB,V16,3): 16 KP 4.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti    V55      00:37:24

 1.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   VB       00:37:24 +00:00

 3.  5304 Mārtiņš Dravants          Zosēni    VB       00:38:05 +00:41

 4.  5065 Kalvis Punte              OK AZIMUTSVB       00:38:44 +01:20

 5.  2506 Gatis Jansons             IndividuālV55      00:40:04 +02:40

 6.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTSSA       00:40:20 +02:56

 7.  4184 Raivis Grīviņš                      VB       00:40:23 +02:59

 8.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTSV55      00:41:06 +03:42

 9.  2635 Edžus Nedēļa              JaunpiebalVB       00:41:19 +03:55

10.  5170 Valerii Prosolkov         Seda      VB       00:41:47 +04:23

11.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTSV55      00:41:56 +04:32

12.  5064 Kaspars Lārmanis          AumeisteriVB       00:42:37 +05:13

13.     0 Normunds Zaharāns         OK Pūznis V16      00:43:11 +05:47

14.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD     SA       00:44:01 +06:37

15.  2689 Renārs Akmins             RJCJD     V16      00:46:41 +09:17

16.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD     V16      00:47:06 +09:42

17.     0 Ralfs Bambulis            OK Pūznis V16      00:47:17 +09:53

18.  1204 Daiga Krēsliņa            OK Pūzis  SA       00:47:26 +10:02

19.     0 Jānis Šķirpāns            RJCJD/ PūzV16      00:48:29 +11:05

20.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTSSA       00:48:34 +11:10

21.  7018 Ansis Vanda               Grundzāle V16      00:50:26 +13:02

22.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene  VB       00:53:22 +15:58

23.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle VB       00:54:56 +17:32

24.  5046 Raivo Gailis              Kauguri   VB       00:55:00 +17:36

25.  1963 Gunta Dudele              Smiltenes SA       00:57:11 +19:47

26.     0 Agnija Briedīte           RJCJD/ PūzSA       00:59:31 +22:07

27.  5599 Mārtiņš Latvers           RJCJD     V55      01:05:06 +27:42

28.  7034 Viesturs Ziediņš          Amatciems V55      01:06:06 +28:42

29.  5135 Kārlis Eduards Rille      RJCJD     V16      01:09:33 +32:09

30.     0 Reinis Jundzis            OK Pūznis V16      01:12:51 +35:27

31.  7001 Pēteris Klapars           JaunpiebalVB       01:13:13 +35:49

32.  5305 Uldis Nedēļa              JaunpiebalVB       01:13:19 +35:55

     5116 Daniels Sindijs Blāķis    RJCJD     V16      DQ      

     5147 Jānis Kubuliņš            Smiltenes V16      DQ      

     6622 Laura Savicka             Azimuts OKSA       DQ      

     1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSSA       DQ      

     5043 Ronands Orniks            RJCJD     V16      DQ      

     7036 Ansis Rudzītis            Rauna     V55      DQ      

#4 Distance (SB,S35,S45,S16,VC,V14,4): 14 KP 3.600km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD     S16      00:35:01

 2.  2649 Agnija Caune              RJCJD     S16      00:35:34 +00:33

 3.  5302 Guna Vīlistere            Ērģeme    SB       00:36:08 +01:07

 4.  5182 Jana Marta Ivanovska      Azimuts OKSB       00:37:04 +02:03

 5.  2684 Nils Johansons            IndividuālVC       00:37:08 +02:07

 6.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99 S35      00:39:46 +04:45

 7.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTSS16      00:40:54 +05:53

 8.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST  S16      00:44:19 +09:18

 9.  5177 Iveta Kazaine             Smiltene  S35      00:44:26 +09:25

10.  5062 Ieva Punte                IndividuālSB       00:46:30 +11:29

11.  5185 Līga Ābelniece            JaunpiebalSB       00:48:45 +13:44

12.  2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle S16      00:50:19 +15:18

13.  2696 Ilze Zariņa               JaunpiebalS45      00:51:59 +16:58

14.     0 Ermīns Neilands           OK Pūznis V14      00:52:04 +17:03

15.  5038 Elita Šulca               Smiltene  SB       00:58:15 +23:14

16.  5181 Kaiva Sileniece           Azimuts OKS16      00:58:52 +23:51

17.  7031 Zigmunds Slikšjānis       Grundzāle VC       01:07:10 +32:09

18.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTSSB       01:07:30 +32:29

19.  7002 Normunds Prozņicāns       Alūksne - VC       01:14:49 +39:48

20.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD     V14      01:15:06 +40:05

     7052 Eduards Šveicers          RJCJD     V14      DQ      

     7011 Rodrigo Ozols             RJCJD     V14      DQ      

#5 Distance (S55,SC,V65,S14,5): 13 KP 2.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  6606 Anda Jaunmuktāne          Azimuts OKS14      00:24:10

 2.  6607 Agnese Jaunmuktāne        Azimuts OKS14      00:25:02 +00:52

 3.  5004 Anete Anna Strazdiņa      RJCJD     S14      00:29:41 +05:31

 4.  3754 Sintija Levica            Alūksne - SC       00:35:54 +11:44

 5.  1941 Vēsma Selga               Valka     S55      00:36:13 +12:03

 6.  6600 Agris Kronbergs           Variņi    V65      00:36:14 +12:04

 7.  9990 Sarmīte Gobiņa            OK Pūznis SC       00:37:14 +13:04

 8.  7032 Līga Ķībere               Ērģeme    SC       00:44:41 +20:31

 9.  1901 Andra Veita               IndividuālS55      00:47:02 +22:52

10.  2623 Kristīne Ķikute           OK AZIMUTSSC       00:54:33 +30:23

11.  5199 Mudīte Zivtiņa            IndividuālSC       01:03:41 +39:31

12.  5200 Aija Siņicina             IndividuālSC       01:03:42 +39:32

13.  5085 Lāsma Vilkasta            OK AZIMUTSSC       01:11:20 +47:10

14.  7035 Ilze Tarasa               Smiltene  SC       01:28:57 +64:47

     7033 Ketija Irkle              Ērģeme    SC       DQ      

#6 Distance (S65,S12,V12,6): 10 KP 2.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.     0 Renārs Vagulis            OK Pūznis V12      00:23:43

 2.  6614 Jānis Ošiņš               Azimuts OKV12      00:31:42 +07:59

 3.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OKS12      00:37:21 +13:38

 4.  6613 Sindija Jirgensone        Azimuts OKS12      00:43:18 +19:35

 5.     0 Vālerijs Leons            OK Pūznis V12      00:50:44 +27:01

 6.     0 Sendija Leona             OK Pūznis S12      00:50:48 +27:05

     6601 Dāvis Grabovskis          Azimuts OKV12      DQ      

#7 Distance (S10,V10,7): 8 KP 1.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  6610 Emīls Čukurs              Azimuts OKV10      00:14:33

 2.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle V10      00:15:17 +00:44

 3.  5187 Adrians Zaķis             Azimuts OKV10      00:15:49 +01:16

 4.  7010 Marta Biruma              ABOS      S10      00:16:04 +01:31

 5.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle S10      00:16:47 +02:14

 6.  5123 Markuss Artūrs Ozols      Grundzāle V10      00:17:27 +02:54

 7.  5202 Elīna Bačka               Grundzāle S10      00:17:58 +03:25

 8.  5203 Ginta Ābeltiņa            Grundzāle S10      00:18:21 +03:48

 9.  5205 Marta Morīte              Grundzāle S10      00:19:22 +04:49

10.  5212 Emīls Tarass              Azimuts OKV10      00:19:25 +04:52

11.  5097 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:19:32 +04:59

12.  5180 Pauls Grabovskis          Azimuts OKV10      00:20:06 +05:33

13.  7040 Rolands Levics            Smiltenes V10      00:20:19 +05:46

14.  5124 Edvards Ķesteris          Grundzāle V10      00:20:43 +06:10

14.  5183 Roberts Kašs              Azimuts OKV10      00:20:43 +06:10

16.     0 Aleksandra Leona          OK Pūznis S10      00:26:43 +12:10

17.  7003 Anne Tiļčika              Azimuts   S10      00:33:01 +18:28

18.  7014 Klaudija Rēpele           Grundzāle S10      00:40:07 +25:34

     5301 Niklāvs Dravants          CJS       V10      DQ      

     7017 Kristers Gulbis           Grundzāle V10      DQ      

#8 Distance (S8,V8,8): 6 KP 1.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.     0 Elīna Vagule              Pūznis    S8       00:14:53

 2.  5201 Pēteris Nulle             OK AZIMUTSV8       00:14:57 +00:04

 3.  7037 Kristīne Rudzīte          Rauna     S8       00:16:27 +01:34

 4.  7007 Zane Tarasa               Azimuts OKS8       00:19:06 +04:13

 5.  7004 Elza Lucāne               Grundzāle S8       00:19:09 +04:16

 6.  7005 Megija Ķestere            Grundzāle S8       00:19:10 +04:17

 7.  7009 Katrīna Rozīne            Azimuts OKS8       00:19:56 +05:03

 8.  5206 Leo Lucāns                Grundzāle V8       00:20:30 +05:37

 9.  7013 Adriana Marika Sausā      Grundzāle S8       00:20:47 +05:54

10.  7015 Santa Adanasjeva          Grundzāle S8       00:22:04 +07:11

11.  7030 Jēkabs Slikšjānis         Grundzāle V8       00:25:31 +10:38

12.  5207 Arvīds Nulle              OK AZIMUTSV8       00:26:14 +11:21

13.  7016 Aleksis Kalējs            Grundzāle V8       00:30:19 +15:26

14.  7019 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle V8       00:30:30 +15:37

Orientēšanās